×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
روز قدس سال جاری رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری در آستانه فروپاشی است:

در سال جاری مسلمین جهان در حالی به استقبال روز قدس می روند که رژیم صهیونیستی در ضعیف ترین وضعیت ممکن قرار داشته و محور مقاومت با برچیدن بساط تروریست ها به عنوان خط مقدم رژیم صهیونیستی و شلیک ده ها فروند موشک به اهداف راهبردی و مهم در جولان اشغالی و برخی مناطق دیگر، تفوق و برتری نظامی و امنیتی خود را به این رژیم تحمیل کرده و برای اولین بار در تاریخ پیدایش این غده سرطانی، امکان هرگونه حرکت بزرگ نظامی را از سران جنگ افروز و خونخوار صهیونیست سلب کرده است.

در طول هفتاد و چند سال گذشته (حتی قبل از تاسیس رسمی رژیم اشغالگر قدس) همواره یک معادله نظامی بین این رژیم و کلیه کشورهای همجوار و نزدیک به آن وجود داشته که بر اساس آن همیشه قدرت تهاجمی صهیونیست ها بیش از مجموع توان نظامی کلیه کشورهای اطراف آن (اعم از دوست و یا دشمن صهیونیست ها) بوده اما از مدتی قبل این معادله از بین رفته و اقتدار تهاجمی و بازدارنده محور مقاومت بسیار فراتر از قدرت این رژیم رفته و این موضوع در صحنه عمل دو یا سه مرتبه اتفاق افتاده و به سران آن بخوبی تفهیم شده است.

بنابراین مقدمات فروپاشی رژیم صهیونیستی کاملاً مهیا شده و مبارزین فلسطینی این معنا را درک کرده و تحرکات نظامی-سیاسی خود را با آن هماهنگ کرده اند و از سوی دیگر رژیم رو به زوال صهیونیستی نیز با شنیدن زنگ خطر نابودی، دست به فعالیت های گسترده دیپلماسی جهت تشدید فشارها علیه محور مقاومت و در رأس آن ایران زده و تقریباً تمامی توان خود را در این راستا بسیج کرده اند.

بازگشت امنیت به سوریه، عراق، لبنان، غزه و یمن، زنگ خطر پایان یافتن امنیت طلایی برای این رژیم و تبدیل شدن مجدد موضوع فلسطین و پایان اشغالگری به مسئله اول جهان اسلام یک نقطه قوت در بین ملسمین سراسر عالم به شمار رفته و زوال زودرس رژیم صهیونیستی را نوید می دهد.

امروز گروه‌های مقاومت و افکار عمومی در جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری متوجه این واقعیت شده‌اند که از طریق مذاکره با مستکبرین جهانی و عقب نشینی در برابر آنها نمی‌توان امتیازی گرفت چراکه هر روز دشمنان گستاخ تر شده و حلقه محاصره را تنگ تر می کنند لذا بایستی از موضع قدرت و با اعتماد به نفسِ مفتدرانه علیه روابط ظالمانه موجود در دنیا خروشید و علیه آنها فریاد زد.

ما امت مسلمان ایران پیش از همه و بیش از همه در روز جهانی قدس به دعوت امام خامنه ایِ عزیز لبیک گفته و با شرکت گسترده در راهپیمایی قدس، ندای الله اکبر را در فضای معنوی کشورمان طنین انداز کرده و از خداوند متعال پیروزی قطعی و نهایی اسلام در برابر کفر و استکبار را مسئلت می کنیم؛ باشد که بزودی شاهد فرو ریختن مرزهای پوشالی رژیم اشغالگر قدس به دست صاحبان اصلی آن بوده و نابودی آنرا نظاره گر باشیم. انشاالله

 برچسب ها : رژیم صهیونیستی، جهان اسلام، سوریه، عراق، لبنان، یمن، ایران، فلسطین، جولان، قدس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true

رفتن به نوارابزار